
938.317.11 Фреза HM R=9,5 D=31,7 I=14 S=8 для штучного каменя
3 065 ₴
- В наличии
- Код: 938.317.11
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Якщо Ви шукаєте інструмент, який допоможе заощадити час і гроші, забезпечивши при цьому ідеально оброблену
поверхню після фрезерування, тоді Вам потрібно придбати фрезу даної серії. Високоякісна
сталь корпусу та твердосплавні ножі забезпечують довговічність та витривалість. Як і всі інші інструменти СМТ, фреза
покрита запатентованим помаранчевим покриттям P.T.F.E., яке запобігає прилипанню смол, клею, пилу. Фреза ідеально
відбалансована, що є запорукою надійної та точної робити. Широкий вибір розмірів дає великі можливості їх використання.
поверхню після фрезерування, тоді Вам потрібно придбати фрезу даної серії. Високоякісна
сталь корпусу та твердосплавні ножі забезпечують довговічність та витривалість. Як і всі інші інструменти СМТ, фреза
покрита запатентованим помаранчевим покриттям P.T.F.E., яке запобігає прилипанню смол, клею, пилу. Фреза ідеально
відбалансована, що є запорукою надійної та точної робити. Широкий вибір розмірів дає великі можливості їх використання.
| Характеристики (параметри інструменту) | |
| Діаметр кінцевої фрези (мм) | 31,7 |
| Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм) | 8 |
| Зубів кінцевої фрези (шт) | 2 |
| Оберти кінцевої фрези | Праві |
| Підшипник | Нижній підшипник |
| Радіус кінцевої фрези (мм) | 9,5 |
| Робоча висота кінцевої фрези (мм) | 14 |
| Тип кінцевої фрези | Кромкова радіусна |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Длина рабочей части | 12.7 мм |
| Диаметр рабочий | 18.7 мм |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Конструкция | Цельная |
| Количество режущих граней | 2 |
| Обработка материала | HPL(компакт пластик) |
| Тип | Корпус |
Информация для заказа
- Цена: 3 065 ₴
