
CMT 738.187.11 Фреза HM R=3 D=18,7 I=12,7 S=6 для штучного каменя
2 532 ₴
- Под заказ
- Код: 738.187.11
Отправка с 09 июня 2026+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Використовуйте цю фрезу для створення традиційних заокруглених країв кухонних робочих поверхонь із штучного каменю. Фреза призначена для використання на ручних фрезерах.
Для ідеальної якості роботи на підшипнику є накладка Derlin®, що запобігає ковзанню.
Для ідеальної якості роботи на підшипнику є накладка Derlin®, що запобігає ковзанню.
| Характеристики (параметри інструменту) | |
| Діаметр кінцевої фрези (мм) | 18,7 |
| Діаметр хвостовика кінцевої фрези (мм) | 6 |
| Зубів кінцевої фрези (шт) | 2 |
| Оберти кінцевої фрези | Праві |
| Підшипник | Нижній підшипник |
| Радіус кінцевої фрези (мм) | 3 |
| Робоча висота кінцевої фрези (мм) | 12,7 |
| Тип кінцевої фрези | Кромкова радіусна/Для штучного каменю |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Длина рабочей части | 12.7 мм |
| Диаметр рабочий | 18.7 мм |
| Диаметр хвостовика | 6 мм |
| Конструкция | Цельная |
| Количество режущих граней | 2 |
| Обработка материала | HPL(компакт пластик) |
| Тип | Корпус |
Информация для заказа
- Цена: 2 532 ₴



