
Станочная лампа, LED светильник, магнитное крепление, длина 40 см
2 581 ₴
- В наличии
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
LED світильник верстатний, магнітне кріплення (неодімовий магніт)
Ідеальне рішення для якісного освітлення робочої зони верстата.
Нейтральне світло
Діаметр лампи: 55 мм
Довжина гнучкої штанги: 400 мм
Магнітна основа: неодім D=40 мм, h=20 мм
Потужність: 9 Вт
Живлення: 220 В

Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 400 мм |
| Диаметр | 55 мм |
| Основные | |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Потребляемая мощность | 9 Вт |
| Состояние | Новое |
| Управление | Кнопки |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество режимов свечения | 1 |
| Напряжение | 220 |
Информация для заказа
- Цена: 2 581 ₴








