
CMT 290.270.28M Пила HM D=270 F=30 Z=28N K=2,8/1,8 для продольного пиления для электроинструмента
3 177 ₴
- В наличии
- Код: 290.270.28M
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

ЗАСТОСУВАННЯ:
Повздовжній розпил.
ОБЛАДНАННЯ:
Ручні циркулярні пили, настільні пили, електроінструмент.
МАТЕРІАЛ:
М’яка і тверда деревина.
| Зовнішній діаметр (D [mm]): | 270.00 |
|---|---|
| Діаметр отвору (F [mm]): | 30.00 |
| Додаткові отвори (PH): | 2/6/32 |
| Кількість зубів (Z): | 28 |
| Ширина пропилу (K [mm]): | 2.8 |
| Товщина корпусу пили (P [mm]): | 1.80 |



Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Продольное пиление |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 270 мм |
| Количество зубов | 28 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Дерево |
| Назначение | Пильный |
| Толщина | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 177 ₴



