
CMT 294.072.22M Дискова пила 305х3,2х30 72z для поперечного і поздовжнього розпилу деревини
5 323 ₴
- В наличии
- Код: 294.072.22M
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
294.072.22M Пила HM D=305 F=30 Z=72N K=3,2/2,2


ВИКОРИСТАННЯ:
Для поперечного розпилювання.
ДЛЯ ПРИЛАДІВ:
Пили столові, спеціальні та ручні.
МАТЕРІАЛ:
Тверда та м'яка деревина, деревопохідні матеріали.
| Зовнішній діаметр (D [mm]): | 305.00 |
|---|---|
| Діаметр отвору (F [mm]): | 30.00 |
| Додаткові отвори (PH): | COMBI3 |
| Кількість зубів (Z): | 72 |
| Ширина пропилу (K [mm]): | 3.2 |
| Товщина корпусу пили (P [mm]): | 2.20 |
| Кут врізки (α [°]): | -5° Neg. |
| Тип заточення зуба: | 15° NS (ATB) |

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Продольное пиление, Поперечное пиление |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 305 мм |
| Количество зубов | 72 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 3.2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 323 ₴






