
FREUD LI25M31EВ3 120х3.10х22 z24 однокорпусного підрізна пила по ДСП
300 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: LI25M31EВ3 бу
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Freud LI25M31EВ3 120х3.10х22 z24 однокорпусного підрізна пила з ДСП (Італія)
Підрізні однокорпусні пилки Freud з трапецієподібної формою зуба, призначені для підріза ламінованого покриття в місці реза плити, основний (відрізний) пилкою. Такий спосіб обробки дозволяє добиватися високої якості розпилювання, без сколів, биламинированных плитних матеріалів. Застосовуються пили на форматно-раскроечних верстатах з підрізним вузлом, що має регулювання підрізної пилки по висоті. Регулювання ширини пропилу підрізної пилки досягається за рахунок регулювання поглиблення пили в плиті.
Призначення: Для підрізування покриттів биламинированных панелей.
Верстати: Горизонтальні форматно-розкрійні верстати з підрізним вузлом, що має регулювання по висоті.
Форма зуба: Конічний-змінний 6° з позитивним переднім кутом.
Матеріал: Биламинированые ДПС або МДФ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leuco |
| Страна производитель | Германия |
| Вид обработки | Быстрый рез, Чистый рез |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Диаметр внешний | 300 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество зубов | 72 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | МДФ, ЛДСП |
| Назначение | Пильный |
| Состояние | Б/У |
| Толщина | 3.2 мм |
- Цена: 300 ₴


