6% - залишок 1 шт
-20%

Строгальный нож HOLZ HSS 6%W 410х30х3 для рейсмуса, фуганка
832 ₴
666 ₴
- В наличии
- Код: W6.410.30
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ЗАЛИШОК 1 шт
Відтепер в наявності тільки ножі HSS 18%W
Серед легуючих добавок, сталь ножів HOLZ HSS 6% містить вольфрам (W6%), хром (Cr 5%), ванадій (V 2%) і молібден (Mo 2%).
У нашій компанії Ви можете не тільки купити, а й заточити стругальні ножі.
Детальніше про заточування Ви можете дізнатися у відповідному розділі - ЗАТОЧКА ІНСТРУМЕНТУ
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Строгальный нож |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Твердосплавная напайка | Нет |
| Длина | 410 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Толщина | 3 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные параметры | |
| Вміст вольфраму (W), % | 6% |
Информация для заказа
- Цена: 666 ₴




