
912.080.11 Фреза HM D=8 I=31,7 L=60 S=8
2 038 ₴
- В наличии
- Код: 912.080.11
+380 (67) 618-44-08
Відділ інструменту, viber, telegram- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
912.080.11 Фреза HM D=8 I=31,7 L=60 S=8
Ідеальний інструмент як для професіоналів, так і для новачків.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
Гострі як бритва ріжучі грані з двох сторін це головні характеристики і переваги якості продуктів компанії CMT. Фреза виготовлена зі спеціальної зносостійкої сталі і мікрозернистого твердосплаву,
витривала до навантажень. Ви також отримуєте додатковий викид тирси для більш чистої і стабільної роботи. Поверхня фрези CMT захищена запатентованим помаранчевим покриттям PTFE, яке запобігає прилипанню смоли, клею, пилу.


Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Длина общая | 60 мм |
| Длина рабочей части | 31 мм |
| Диаметр рабочий | 8 мм |
| Диаметр хвостовика | 8 мм |
| Конструкция | Напайная |
| Количество режущих граней | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 038 ₴




