
СМТ 285.060.11M Пила универсальная 260x2,8x30 60z для продольного и поперечного пиления
3 614 ₴
- В наличии
- Код: 285.060.11M
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Поєднання середньої кількості перемінно-скошених зубів, і кута врізання роблять цей пильний диск 285-ї серії, ідеальним для акуратного і ефективного розпилу твердої та м\'якої деревини, фанери, деревопохідних матеріалів, як вздовж, так і поперек. Оснащені отворами для установки на інструмент різних виробників. Підходить для використання на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах.
ЗАСТОСУВАННЯ: Для поперечного та поздовжнього розпилу.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні пили, спеціальні чи ручні пили, акумуляторні.
МАТЕРІАЛ: М’яка і тверда деревина, деревопохідні матеріали.
Характеристики
Зовнішній діаметр пильного диска 260
Внутрішній діаметр пильного диска 30
Зубів пильного диска 60
Пропил пильного диска 2,8
Товщина пильного диска ,8
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 15° ATB
Кут атаки пильного диска α 10°
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | CMT |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Дерево |
| Вид обработки | Поперечное пиление, Продольное пиление |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Диаметр внешний | 260 мм |
| Диаметр внутренний | 30 мм |
| Толщина | 2.8 мм |
| Количество зубов | 60 |
- Цена: 3 614 ₴



