
292.165.56H Дискова пила 165х20х56 зубов для поперечного реза с идеальной обработкой края
1 824 ₴
- В наличии
- Код: 292.165.56H
- +380 (67) 618-02-56ЗАТОЧУВАННЯ інструменту, viber
- +380 (99) 550-67-20Відділ продажу інструменту
- +380 (67) 614-04-56Верстати для корпусних меблів
- +380 (96) 491-68-40Відділ продажу інструменту
Пильні диски CMT 292-ї серії використовують на ручних дискових, акумуляторних і торцювальних пилах. Завдяки великій кількості перемінно-скошених зубів і куті врізання, дані диски ідеально підходять для для поперечного різу твердої і м\'якої деревини. Диск прекрасно підходить як для автоматичної, так і ручної подачі на малій швидкості. Оснащений додатковими отворами для кріплення на більшості інструментів
ЗАСТОСУВАННЯ: Поперечний різ з ідеальним обробленням краю.
ОБЛАДНАННЯ: Настільні циркулярні пили i торцювальні пили, електроінструмент.
МАТЕРІАЛ: М’яка, тверда і екзотична деревина, деревопохідні шпоновані або ламіновані панелі.
Характеристики
Зовнішній діаметр пильного диска 165
Внутрішній діаметр пильного диска 20
Зубів пильного диска 56
Пропил пильного диска 2,2
Товщина пильного диска 1,6
Тип заточки зубів/Кут нахилу задньої поверхні пильного диска β 15° ATB
Кут атаки пильного диска α 15°



| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | СМТ |
| Страна производитель | Италия |
| Вид обработки | Чистый рез, Поперечное пиление |
| Диаметр внутренний | 20 мм |
| Диаметр внешний | 165 мм |
| Количество зубов | 56 |
| Материал круга | Твердый сплав |
| Обработка материала | Дерево |
| Назначение | Пильный |
| Толщина | 2.2 мм |
- Цена: 1 824 ₴




